Ozden Kimya ve Plastik San. A.S.
+90.312 815 50 14 (pbx)
+ 90.312 815 51 86
İhracat

78 ÜLKEYE İHRACAT
Firma ihracat ve pazarlama stratejilerini geliştirerek ve bu stratejilere odaklanarak uzun vadeli işbirlikleri kurup, kar amacını değil pazar payını artırarak ihracatta kısa sürede bir yer edinmiştir.
78 ülkeye ürünlerini ihraç eden firma; hızla artan yurtdışı taleplerini karşılamaktadır.
Özden Şirketler Grubu, Smart ürünlerinin yanı sıra, Vilo Ayakkabı ve Deri Bakım ürünleri, Flamingo Oda Spreyleri ve Asimo Ahşap Bakım Temizlik Ürünlerini üretmektedir. Dünyanın tüm kıtalarına Smart ve diğer markalarını ulaştıran firma Ayakkabı Boyası sektöründe bir dünya markası haline kısa bir sürede ulaşmıştır. Bulunduğu ülkelerde yüksek pazar payı, bulunabilirlik ve güçlü ulusal marketlerle marka bilinirliğine ulaşmıştır. Uzun yıllardır aynı ülkelerde markalarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 
Kaliteden ödün vermeden, hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin talep edilen limanlarından konteyner veya dökme, deniz yoluyla, karayoluyla paketli ürünlerin tüm dünyadaki müşterilerine tedarik etmektedir.
Avrupa kalitesindeki üretimi ile portföyüne her yıl yeni ülkeler ekleyen firma yenilikçi yüzü ile tüm dünyada tanınan bir marka haline gelmiştir.